Vstupní dveře

Vyrábíme vstupní dveře plastové, dřevěné a hliníkové přesně na míru a v souladu s architektonickým řešením vašeho domu. Vybírat lze v jednoduchém designu hladkých ploch dveřních výplní nebo v provedení celoproskleném. V možnostech členění dveřních křídel pomocí příček v mnoha kombinacích ornamentních skel a hladkých neprůhledných výplní. A v neposlední řadě také v luxusních variantách díky široké nabídce designových dveřních výplní.

Plastové vchodové dveře jsou prakticky bezúdržbové, odolné vůči vlivům počasí s příznivou cenou. Dřevěné dveře mají vyšší pořizovací cenu, ale jde o nadčasový přírodní materiál s přidanou řemeslnou hodnotou. Moderním trendem současnosti jsou velké formáty a toto umožňují ve velké míře právě dveře hliníkové. 

Hliníkové vchodové dveře slouží i jako reprezentativní vstup do domu. Vedle elegantního vzhledu však vchodové dveře plní také důležité funkce jako je například bezpečnost a tepelná izolace. Vstupní dveře vyrobené z hliníkových profilů se také vyznačují dlouhou životností. 

Standardem je dveřní kování s pěti zamykacími body, hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem a výběr z mnoha typu dveřních madel a klik.

Hliníkové dveře