Přejděte na naši technologii GreenLine

Zásoby surovin se neustále ztenčují a v důsledku toho se problém ochrany a zachování životního prostředí stává stále naléhavější.

Proto se odpovědnost za naše životní prostředí stala u firmy KÖMMERLING nedílnou součástí podnikové filosofie .Opětovné využití, úspora energie a snížení emisí tvoří hlavní zásady výroby PVC profilů .Rozsáhlé ekologické bilance ve svých atestech potvrzují , že PVC zaujímá mezi dnešními okenními materiály z ekologického hlediska vedoucí úlohu .

GreenLine – to je značka jakosti okna , která staví ekologii na čestné místo . Nesou ji všechny okenní profily značky KÖMMERLING a jsou vyráběny výhradně v závodě v německém PIRMASENCU!

V současné době jsou při výrobě okenních profilů využívány běžně dostupné olovnaté stabilizátory .
KÖMMERLING právě z ekologických důvodů vyvinul technologii při níž je olovo nahrazeno zinkem a kalciem – nejmodernějšími stabilizátory PVC. Testy prokázali , že okna s ekologickými stabilizátory vykazují i lepší odolnost vůči povětrnostním vlivům , jejich bílá barva a lesk jsou zachovány dlouhodobě , ale mají i antibakteriální a antifungicidní přednosti .

Naše zákazníky jistě potěší , že budou moci s našimi okny dosáhnout ekologického pokroku bez jakýchkoliv dalších ekologických příplatků!