Doplňky k oknům

Vnitřní a venkovní parapety

Vnitřní parapety z PVC i dřevotřískové.

Komůrkové vnitřní parapetní desky z tvrdého PVC, určené pro použití v interiérech. Splňují nároky na ekologii – jsou plně recyklovatelné a neobsahují formaldehyd. Povrchová úprava je z vysoce odolné fólie na bázi pryskyřice z materiálu melamin. Je voděodolný a otěruvzdorný.

Volba mezi šířkami od 180 do 600 mm. Maximální délka až 6000 mm umožňuje optimalizaci prořezu (oproti dřevotřískovým – max. 4200 mm). Konečný efekt dotváří připevnění bočních koncových krytek, které dodáváme v příslušné barvě k parapetním deskám a ve dvou různých délkách.

Vnější parapety hliníkové

Standardní naší nabídkou jsou tažené hliníkové parapety povrchově upravené eloxováním nebo vypalovaným lakem v barvě bronz, bílé, hnědé a elox. A také ohýbané hliníkové parapety v několika variantách práškové barvy.

Žaluzie

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo.

Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si tedy uchová svoji krásu po dlouhou dobu. V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání vaše soukromí. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Sítě na okna a dveře

V dnešní době jsme schopni vyhovět u okenních sítí veškerým požadavkům zákazníků jak z hlediska typu okna, pro který je síť vyrobena, tak z hlediska uchycení, i snadného sejmutí, sítí na okno.

Sítě jsou vyrobeny z různých profilů v široké škále barevných variant včetně možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna. Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je uchycena v profilu gumou.

Předokenní rolety

Venkovní rolety, až už plastové nebo hliníkové jsou vhodným a vysoce funkčním doplňkem oken. Je mnoho dobrých důvodů, proč tyto rolety instalovat právě u Vás.

  • snižují náklady na energie až o 40 %
  • zabraňují škodám při silném větru a bouři
  • zabrání před vstupem nezvaných návštěv
  • umožní Vám klidný spánek i při denním světle (téměř 100% zatmění)
  • výborné zvukově izolační vlastnosti

Nabízíme kompletní sortiment jak předokenních, tak nadokenních rolet. Použitím nejlepších materiálů (vysoce kvalitní PVC se stálostí barvy, velmi odolnému hliníku plněného polyuretanovou pěnou) a nejmodernější výrobní technologie Vám nabízíme vysokou kvalitu a trvanlivost.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie – exteriérové horizontální žaluzie s hliníkovými lamelami v šíři 50 – 90 mm a specifickým tvarem chrání interiér před přímým slunečním svitem a snižují přehřívání interiéru.

Volit lze z několika typů technického řešení s ovládáním klikou nebo motorem. Venkovní žaluzie lze barevně přizpůsobit okennímu rámu či fasádě objektu tak, že podtrhují architekturu stavby.