Ekologie

Přejděte na naši technologii GreenLine……

greenline

Zásoby surovin se neustále ztenčují a v důsledku toho se problém ochrany a zachování životního prostředí stává stále naléhavější.
Proto se odpovědnost za naše životní prostředí stala u firmy KOMMRLING nedílnou součástí podnikové filosofie .Opětovné využití, úspora energie a snížení emisí tvoří hlavní zásady výroby PVC profilů .Rozsáhlé ekologické bilance ve svých atestech potvrzují , že PVC zaujímá mezi dnešními okenními materiály z ekologického hlediska vedoucí úlohu .

GreenLine - to je značka jakosti okna , která staví ekologii na čestné místo . Nesou ji všechny okenní profily značky KOMMERLING a jsou vyráběny výhradně v závodě v německém PIRMASENCU!

V současné době jsou při výrobě okenních profilů využívány běžně dostupné olovnaté stabilizátory .
KOMMERLING právě z ekologických důvodů vyvinul technologii při níž je olovo nahrazeno zinkem a kalciem - nejmodernějšími stabilizátory PVC. Testy prokázali , že okna s ekologickými stabilizátory vykazují i lepší odolnost vůči povětrnostním vlivům , jejich bílá barva a lesk jsou zachovány dlouhodobě , ale mají i antibakteriální a antifungicidní přednosti .

Naše zákazníky jistě potěší , že budou moci s našimi okny dosáhnout ekologického pokroku bez jakýchkoliv dalších ekologických příplatků !

Nabídka produktů

Kontakty

Zpracovat cenovou nabídku

Aktuality

Copyright © 2006 - 2011 Okno, spol. s r. o. | oknozl.cz | zlin@oknozl.cz | bdesigner.cz - Tvorba www stránek
OKNO spol.s r.o. Papírenská 186 , 763 11 Zlín IČ: 60 69 79 71, DIČ: CZ 60697971, zapsaná v OR vedené Ks v Brně oddíl C, vložka 14339