Eurofutur Elegance

EuroFutur Elegance - nový okenní systém pro vysoké nároky na funkčnost a design

ef-elegance-1EuroFutur Elegance - nový vícekomorový systém se stavební hloubkou 70 mm - definuje novou estetiku u plastových oken. Svými elegantními zaobleními rámů a křídel vyzařuje EuroFutur Elegance silnou osobitost a poutá na sebe pozornost. I “nudné” fasády dokáže tento systém opticky zhodnotit a nechat zazářit v novém lesku.

Díky svým četným profilům rámů, křídel, příčníků a štulpovým profilům nabízí tento systém téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů.

Také po technické stránce je EuroFutur Elegance top-systémem. Hlavním znakem je inovativní, maximálně dimenzovaná ocelová výztuha
s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Hodnota tepelné izolace celého okna  Uw = 1,2 W(m2K) umožňuje dosáhnout standardy nízkoenergetických domů již ve spojení s cenově výhodnými dvojskly.

Výhodnou investicí je tento systém také v oblasti zvukové izolace a ochrany proti vloupání. Již při použití standardních skel je hluk snížen na 1/10. Kování, montovaná v systému profilu a pevně sešroubovaná s ocelovou výztuhou, zajišťují vysokou základní bezpečnost.

Jako příkladný platí tento systém také s ohledem na ekologii: Jakožto celosvětově první významný producent používá značka KÖMMERLING k výrobě profilů výhradně bezolovnaté PVC se “zelenými” stabilizátory na bázi vápníku/zinku.

SVT -zelená úsporám

SVT

Nabídka produktů

Kontakty

Zpracovat cenovou nabídku

Aktuality

Copyright © 2006 - 2011 Okno, spol. s r. o. | oknozl.cz | zlin@oknozl.cz | bdesigner.cz - Tvorba www stránek
OKNO spol.s r.o. Papírenská 186 , 763 11 Zlín IČ: 60 69 79 71, DIČ: CZ 60697971, zapsaná v OR vedené Ks v Brně oddíl C, vložka 14339