Vnitřní parapety

pic_decoboard2Komůrkové vnitřní parapetní desky z tvrdého PVC, určené pro použití v interiérech.

Splňují nároky na ekologii - jsou plně recyklovatelné a neobsahují formaldehyd.

Povrchová úprava je z vysoce odolné fólie na bázi pryskyřice z materiálu melamin. Je vodostálý, těžko se dá poškrábat např. zednickou lžící nebo miskou od květináče a je odolný i vůči propálení cigaretou.

Volba mezi šířkami od 180 do 600 mm, s možností úpravy seříznutím podélně i příčně do požadovaného rozměru. Maximální délka až 6000 mm umožňuje optimalizaci prořezu (oproti dřevotřískovým - max. 4200 mm).

Parapety ARGONA se vyznačují jednoduchou montáží bez potřeby speciálních nástrojů

pvc_b

pic_decoboard1Okenní parapet lze přilepit např. silikonovým tmelem, připevnit šrouby s plastovou krytkou do hmoždinek (doporučená rozteč max. 600 mm) nebo natlačit do malty nebo stavebního tmelu (tvarování spodní části zvyšuje pevnost uchycení).

V případě instalace parapetních desek nad zdrojem tepla doporučujeme použít běžně dostupné konzoly a dodržet vzdálenost minimálně 200 mm mezi parapetem a tepelným zdrojem.

Začištění desky u obvodových konstrukcí (omítka, obklad) se provede běžným akrylátovým nebo silikonovým tmelem vhodné barvy.

Konečný efekt dotváří připevnění bočních koncových krytek, které dodáváme v příslušné barvě k parapetním deskám a ve dvou různých délkách.

Montáž parapetu

montazparapetu

Nabídka produktů

Kontakty

Zpracovat cenovou nabídku

Aktuality

Copyright © 2006 - 2011 Okno, spol. s r. o. | oknozl.cz | zlin@oknozl.cz | bdesigner.cz - Tvorba www stránek
OKNO spol.s r.o. Papírenská 186 , 763 11 Zlín IČ: 60 69 79 71, DIČ: CZ 60697971, zapsaná v OR vedené Ks v Brně oddíl C, vložka 14339