Horizontální žaluzie

horizontal_p3bHorizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si tedy uchová svoji krásu po dlouhou dobu. V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání vaše soukromí.

Využití horizontálních žaluzií rozhodně nekončí u oken. Pri použití interiérového typu můžete důmyslne a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří apod.

Technické údaje

Lamely horizontálních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Konstrukční řešení se vyznačuje naprostou spolehlivostí funkce a jednoduchostí ovládání. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké
škále barev. Abychom mohli uspokojit všechny vaše požadavky, dodáváme několik konstrukčně odlišných typů: meziokenní - vhodný pro zdvojená a špaletová okna, interiérový - vhodný pro vakuová a strešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání.

ISSO žaluzie - preciznost na prvním místě

isso_p1bISSO žaluzie pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určený především k montáži na rám plastových, případně dřevených ISSO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailu uchycení.
Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.

Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována pres převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření
žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.

Atypické zastínění

Žaluzie je možné vyrobit do šikmých oken i do oken s obloukem.

Technické údaje

Elegantní a praktický doplněk interiéru. Lamely v imitaci dřeva v šesti odstínech, spodní profil dřevěný, horní profil s krycí dřevěnou lištou.

Nabídka produktů

Kontakty

Zpracovat cenovou nabídku

Aktuality

Copyright © 2006 - 2011 Okno, spol. s r. o. | oknozl.cz | zlin@oknozl.cz | bdesigner.cz - Tvorba www stránek
OKNO spol.s r.o. Papírenská 186 , 763 11 Zlín IČ: 60 69 79 71, DIČ: CZ 60697971, zapsaná v OR vedené Ks v Brně oddíl C, vložka 14339